Rezerwuj online

Newsletter

Zwiń stronę

Aktualności

2018-12-19 Karnawał 2019 2018-05-08 Komunie w Green Hotelu Zobacz wszystkie

Uroczystości okolicznościowe

Uroczystości okolicznościowe różnią się charakterem, przy ich organizacji ważny jest każdy detal. Jeżeli zdecydują się Państwo na organizację spotkania rodzinnego w Green Hotelu nasz wykwalfikowany personel z przyjemnością zaaranżuje salę adekwatnie do rodzaju przyjęcia, pomoże w doborze menu oraz dekoracji.

Zorganizujemy dla Państwa:

  • spotkanie rodzinne: urodziny, chrzciny, przyjęcie komunijne, rocznicę, stypę, absolutorium
  • przyjęcie weselne
  • imprezy towarzyskie: wieczory panieńskie i kawalerskie

Posiadamy nagłośnienie oraz projektory, który możecie Państwo wykorzystać do pokazu swoich zdjęć rodzinnych lub zorganizować prywatną projekcję filmową.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Restaurację, Sale Reprezentacyjne, Klub Hotelowy oraz Park Hotelowy (Biesiadny), a przy mniejszych ilościach osób, także Apartamenty.

Wszystkie wspomniane miejsca opisane są oddzielnie, jeśli Państwo pragniecie wysłać zapytanie ofertowe, to zapraszamy do skorzystania z formularza dostępnego na naszej stronie. Odpowiedzi wysyłamy w ciągu doby od momentu otrzymania zapytania.

W trosce o środowisko
zmniejszamy zużycie energii

Przy wygaszeniu ekranu zużycie prądu
przez Twój komputer spada.

rusz myszką by wrócić do strony

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij